Jesteśmy sklepem internetowym i sprzedaż naszych produktów odbywa się wyłącznie drogą wysyłkową. Nie ma możliwości zakupienia towaru i odebrania go bezpośrednio w siedzibie firmy.


Największy nacisk kładziemy na to, żeby klient czekał jak najkrócej na zamówione produkty. Według obowiązującego prawa oraz zgodnie z naszym regulaminem mamy na to maksymalnie 14 dni. Jednak w prosnow.pl możesz spodziewać się paczki już w ciągu kliku dni.


Współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. To gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie często drogich produktów oraz wysoką jakość usług. Nie praktykujemy wysyłek za pośrednictwem poczty. Koszt wysyłki jednej paczki wynosi 20 zł brutto.


Czas dostawy to następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu. Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz świąt.


Nasze zamówienia dostarczymy w każde miejsce w Polsce oraz do większości krajów europejskich.


Do każdego wysłanego towaru dołączamy fakturę VAT, która jest dowodem zakupu. Oprócz tego, produkty które tego wymagają zawierają instrukcją i kartę gwarancyjną.

 

W prosnow.pl w każdej chwili możesz wejść na swoje konto, aby zobaczyć co dzieje się z Twoim zamówieniem.